REALISATIE BLOEDBANK, DORDRECHT

Specialisatie: Zorg en Onderhoud

Opdrachtgever: Sanquin

Locatie: Dordrecht

Specialisatie: Zorg en Onderhoud
Opdrachtgever: Sanquin
Locatie: Dordrecht

Sanquin is zoals bekend, de huidige naam van de bloedbank. Nadat we eind 2020 een afname en uitgiftepunt op de locatie in het Erasmuc MC verbouwd had voor Sanquin, hebben we afgelopen jaar de nieuwe locatie van de vestiging in Dordrecht mogen realiseren. Sanquin is uit het Albert Schweitzer Ziekenhuis naar een eigen plek in de wijk Stadspolders vertrokken met een oppervlakte van zo’n 600 vierkante meter.

Een inspirerend project, dat ook past in ons portfolio en onze specialisatie, namelijk het verbouwen van verzorgingsinstellingen en ziekenhuisafdelingen. We hebben onze meerwaarde in deze specifieke branche kunnen tonen en daar zijn wij en onze opdrachtgever natuurlijk blij mee.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Realisatie Sanquin Bloedbank Breda

    Realisatie Sanquin Bloedbank Breda

    Stichting Sanquin Bloedvoorziening

    Net buiten het centrum van Breda wordt 750 m2 vloeroppervlak ingericht voor de realisatie van een bloedbank voor het doneren van bloed.

  • Verbouwing angiokamer Maasstadziekenhuis

    Verbouwing angiokamer Maasstadziekenhuis

    Maasstad Ziekenhuis

    In het Maasstadziekenhuis is de Angiokamer aangepast voor nieuwe apparatuur. Hiervoor zijn wanden verplaatst en deuren aangepast of vernieuwd.

  • Verbouwing zolder RDM

    Verbouwing zolder RDM

    Havenbedrijf Rotterdam

    Voor het Havenbedrijf is de zolder van het gebouw aan de RDM campus verbouwd en klaargemaakt voor een huurder. Hierbij is ook inpandig een liftschacht gemaakt.

  • Verbouwen sanitaire ruimtes Careyn Rosendael

    Verbouwen sanitaire ruimtes Careyn Rosendael

    Careyn

    Op de locatie Rosendael van de zorginstelling Careyn zijn de badkamers toe aan een upgrade. In verschillende fases is dit uitgevoerd.