• Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Realisatie Bloedbank Sanquin Breda
  • Sanquin Bloedbank Breda
  • Voortgang Sanquin Breda
  • Voortgang Sanquin Breda

Realisatie Sanquin Bloedbank Breda

Specialisatie: Zorg en Onderhoud

Opdrachtgever: Stichting Sanquin Bloedvoorziening

Locatie: Boschstraat, Breda

Net buiten het centrum van Breda wordt 750 m2 vloeroppervlak ingericht voor de realisatie van een bloedbank voor het doneren van bloed. Hierbij wordt een nieuwe indeling gemaakt met personeelsruimtes, doktersruimtes en de stoelen voor de bloeddonatie.

De Pelikaan , het logo van Sanquin, verwijst naar de eeuwenoude legende van de kroeskop-pelikaan die haar eigen borst openpikte om haar hongerige jongen met haar bloed te voeden. De pelikaan staat symbool voor alle barmhartige en onbaatzuchtige donaties van de donors.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Beheerplan brandveiligheid Sonneburgh

    Beheerplan brandveiligheid Sonneburgh

    Hervormde Stichting Sonneburgh

    Voor de veiligheid van patiënten, personeel en bezoekers wordt voor Sonneburgh de bouwkundige brandveiligheid periodiek gecontroleerd en doorbroken brandwerende doorvoeringen hersteld.

  • Verbouwing school Spaanseweg

    Verbouwing school Spaanseweg

    LMC Voortgezet Onderwijs

    Voor het LMC is in Rotterdam aan de Spaansweg deze school verbouwd, waarbij lokalen zijn opgeknapt en opnieuw zijn ingedeeld.

  • Verbeteren binnenklimaat Melanchton De Blesewic

    Verbeteren binnenklimaat Melanchton De Blesewic

    Lomans Capelle B.V.

    Om het binnenklimaat van de Melanchton De Blesewic te verbeteren met behulp van de SUVIS regeling, worden er bouwkundige werkzaamheden uitgevoerd. 

  • Verbouwing Plus Supermarkt Doesburg Dordrecht

    Verbouwing Plus Supermarkt Doesburg Dordrecht

    Plus Retail B.V.

    De Plus supermarkt op het Vogelplein in Dordrecht is voor Plus Retail B.V. uitgebreid van 300 m2 naar 870 m2 en verbouwd.