• The Lobby Rotterdam Kruiskade
  • Paviljoen bij The Lobby - Rotterdam
  • The Lobby - Rotterdam
  • Promotie Crystal House Rotterdam

TRANSFORMATIE CRYSTAL HOUSE NAAR THE LOBBY, ROTTERDAM

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Manhave Vastgoed

Locatie: Kruiskade, Rotterdam

Aan de Kruiskade in Rotterdam wordt het huidige winkelgebouw Crystal House getransformeerd naar een nieuw complex met winkels en appartementen genaamd The Lobby.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Realisatie bezinningsruimte Erasmus MC

    Realisatie bezinningsruimte Erasmus MC

    Erasmus MC

    Voor een ieder is er binnen het Erasmus Medisch Centrum een ruimte gecreëerd waar men tot rust kan komen ongeacht welke religie of levensbeschouwing iemand heeft. Deze plek voor rust en bezinning is er zowel voor medewerkers, bezoekers, patiënten en studenten.

  • Beheerplan bouwkundige brandveiligheid Ikazia

    Beheerplan bouwkundige brandveiligheid Ikazia

    Ikazia Ziekenhuis

    Voor het Ikazia Ziekenhuis worden jaarlijks controles uitgevoerd op het gebied van de bouwkundige brandveiligheid.

  • Transformatie Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

    Transformatie Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

    Manhave Spijkenisse II B.V.

    Als onderdeel van de vernieuwing van de binnenstad wordt het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse gerenoveerd, uitgebreid en verduurzaamd.

  • Bezinningsruimte Sophia Kinderziekenhuis

    Bezinningsruimte Sophia Kinderziekenhuis

    Erasmus MC

    In het Sophia Kinderziekenhuis is een bezinningsruimte gerealiseerd ongeacht welke religie of levensbeschouwing iemand heeft.