• Uitbreiding Plus Supermarkt Dordrecht
  • Sloopwerk Plus Supermarkt Dordrecht
  • Logo Plus Supermarkt
  • Bergingen bij Plus Supermarkt Dordrecht

VERBOUWING PLUS SUPERMARKT DOESBURG, DORDRECHT

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Plus Retail B.V.

Locatie: Vogelplein, Dordrecht

De Plus supermarkt op het Vogelplein in Dordrecht is voor Plus Retail B.V. uitgebreid van 300 m2 naar 870 m2 en krijgt een rechthoekige vorm. Plus zet in op meer versproducten en een ruimer assortiment.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Realisatie bezinningsruimte Erasmus MC

    Realisatie bezinningsruimte Erasmus MC

    Erasmus MC

    Voor een ieder is er binnen het Erasmus Medisch Centrum een ruimte gecreëerd waar men tot rust kan komen ongeacht welke religie of levensbeschouwing iemand heeft. Deze plek voor rust en bezinning is er zowel voor medewerkers, bezoekers, patiënten en studenten.

  • Nieuwbouw Paviljoen Westerkade

    Nieuwbouw Paviljoen Westerkade

    Kooren Paviljoen B.V.

    Op de hoek van de Veerhaven en de Westerkade in Rotterdam wordt een paviljoen gebouwd met een prachtig uitzicht over Rotterdam. 

  • Realisatie PET CT ruimte

    Realisatie PET CT ruimte

    Ikazia Ziekenhuis

    Voor het Ikazia ziekenhuis is een nieuwe ruimte gerealiseerd voor een PET CT scan.

  • Verbeteren binnenklimaat Don Bosco Rhoon

    Verbeteren binnenklimaat Don Bosco Rhoon

    Lomans Capelle B.V.

    In opdracht van Lomans Capelle voeren wij bouwkundige werkzaamheden uit ter verbetering van het binnenklimaat verbeterd in deze school in het kader van de SUVIS-regeling.