• Uitbreiding Plus Supermarkt Dordrecht
  • Sloopwerk Plus Supermarkt Dordrecht
  • Logo Plus Supermarkt
  • Bergingen bij Plus Supermarkt Dordrecht

VERBOUWING PLUS SUPERMARKT DOESBURG, DORDRECHT

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Plus Retail B.V.

Locatie: Vogelplein, Dordrecht

De Plus supermarkt op het Vogelplein in Dordrecht is voor Plus Retail B.V. uitgebreid van 300 m2 naar 870 m2 en krijgt een rechthoekige vorm. Plus zet in op meer versproducten en een ruimer assortiment.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Verbouwing afdeling E03 Ikazia Ziekenhuis

    Verbouwing afdeling E03 Ikazia Ziekenhuis

    Ikazia Ziekenhuis

    Deze afdeling is voorzien van nieuwe plafonds, vloerafwerking en schilderwerk zodat het weer past bij de uitstraling van het ziekenhuis.

  • Realisatie Opname Lounge Maasstadziekenhuis

    Realisatie Opname Lounge Maasstadziekenhuis

    Maasstad Ziekenhuis

    De vernieuwde Opnamelounge staat open voor alle patiënten die een geplande operatie ondergaan. In plaats van eerst naar de verpleegafdeling te gaan, worden ze nu direct naar deze lounge geleid.

  • Verbouwing woonhuis

    Verbouwing woonhuis

    Particulier

    Een bestaande villa hebben we geheel verbouwd naar de wensen van de kunstminnende opdrachtgever, die er een bijzondere bestemming voor heeft.

  • Nieuwbouw Paviljoen Westerkade

    Nieuwbouw Paviljoen Westerkade

    Kooren Paviljoen B.V.

    Op de hoek van de Veerhaven en de Westerkade in Rotterdam wordt een paviljoen gebouwd met een prachtig uitzicht over Rotterdam.