• Uitbreiding Plus Supermarkt Dordrecht
  • Sloopwerk Plus Supermarkt Dordrecht
  • Logo Plus Supermarkt
  • Bergingen bij Plus Supermarkt Dordrecht

VERBOUWING PLUS SUPERMARKT DOESBURG, DORDRECHT

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Plus Retail B.V.

Locatie: Vogelplein, Dordrecht

De Plus supermarkt op het Vogelplein in Dordrecht is voor Plus Retail B.V. uitgebreid van 300 m2 naar 870 m2 en krijgt een rechthoekige vorm. Plus zet in op meer versproducten en een ruimer assortiment.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Transformatie Crystal House naar The Lobby

    Transformatie Crystal House naar The Lobby

    Manhave Vastgoed

    Aan de Kruiskade in Rotterdam wordt het huidige winkelgebouw Crystal House getransformeerd naar een nieuw complex met winkels en appartementen genaamd The Lobby.

  • Verbouwing Nucleaire Geneeskunde Maasstad Ziekenhuis

    Verbouwing Nucleaire Geneeskunde Maasstad Ziekenhuis

    Maasstad Ziekenhuis

    In het Maasstad Ziekenhuis is de afdeling Nucleaire Geneeskunde in 2 fases verbouwd. Hierbij zijn de SPECT-CT ruimte en de PET-CT ruimtes opgeknapt en opnieuw ingericht.

  • Beheerplan brandveiligheid Sonneburgh

    Beheerplan brandveiligheid Sonneburgh

    Hervormde Stichting Sonneburgh

    Voor de veiligheid van patiënten, personeel en bezoekers wordt voor Sonneburgh de bouwkundige brandveiligheid periodiek gecontroleerd en doorbroken brandwerende doorvoeringen hersteld.

  • Realisatie bloedbank Dordrecht

    Realisatie bloedbank Dordrecht

    Sanquin

    Een inspirerend project, dat ook past in ons portfolio en onze specialisatie, namelijk het verbouwen van verzorgingsinstellingen en ziekenhuisafdelingen. We hebben onze meerwaarde in deze specifieke branche kunnen tonen en daar zijn wij en onze opdrachtgever natuurlijk blij mee.