• Uitbreiding Plus Supermarkt Dordrecht
  • Sloopwerk Plus Supermarkt Dordrecht
  • Logo Plus Supermarkt
  • Bergingen bij Plus Supermarkt Dordrecht

VERBOUWING PLUS SUPERMARKT DOESBURG, DORDRECHT

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Plus Retail B.V.

Locatie: Vogelplein, Dordrecht

De Plus supermarkt op het Vogelplein in Dordrecht is voor Plus Retail B.V. uitgebreid van 300 m2 naar 870 m2 en krijgt een rechthoekige vorm. Plus zet in op meer versproducten en een ruimer assortiment.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Verbouwing verpleegafdelingen

    Verbouwing verpleegafdelingen

    Ikazia Ziekenhuis

    In het Ikazia Ziekenhuis waren diverse verpleegafdelingen aan vernieuwing toe. Achter elkaar zijn afdelingen vernieuwd en voorzien van een nieuwe installatie, indeling en afwerking.

  • Aanpassen bloemist unit

    Aanpassen bloemist unit

    Hoogvliet Beheer

    Voor Hoogvliet Beheer is in twee weken tijd een unit voor de bloemist in het winkelcentrum Forellendaal aangepast.

  • Verbouwing school Spaanseweg

    Verbouwing school Spaanseweg

    LMC Voortgezet Onderwijs

    Voor het LMC is in Rotterdam aan de Spaansweg deze school verbouwd, waarbij lokalen zijn opgeknapt en opnieuw zijn ingedeeld.

  • Winkelcentrum Rozenburg

    Winkelcentrum Rozenburg

    NEXT REAL Estate B.V.

    Het winkelcentrum van Rozenburg was toe aan een upgrade en facelift. Hierbij is de bekende koepel verwijderd en is er een strakke luifel voor teruggekomen.