Transformatie Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

Specialisatie: Projecten

Opdrachtgever: Manhave Spijkenisse II B.V.

Locatie: Spijkenisse

Als onderdeel van de vernieuwing van de binnenstad wordt het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse gerenoveerd, uitgebreid en verduurzaamd. Al meer dan 40 jaar is het centrum een begrip in Spijkenisse en met deze uitbreiding blijft het behouden voor de gemeente Nissewaard. De gemeente Nissewaard, eigenaar Manhave, bouwbedrijf Van Waning en installatiebedrijf Airlet Continental hebben hun handtekeningen gezet onder de overeenkomst voor de renovatie, die naar verwachting na de zomer van 2025 wordt afgerond.

Uitbreiding

Het Centrum voor de Kunsten breidt uit met twee extra verdiepingen, waardoor het kunst- en cultuuraanbod verder kan groeien. Er komen oefenruimtes voor bandjes en het theater wordt vergroot voor kleinschalige optredens. Daarnaast biedt de uitbreiding ruimte voor diverse andere kunstvormen en nieuwe media.

Verbouwing

De faciliteiten worden gemoderniseerd en verduurzaamd. Dankzij de uitbreiding komt er horeca en worden er openbaar toegankelijke toiletten gerealiseerd. Het nieuwe ontwerp wordt transparanter door de toevoeging van extra ramen, terwijl het pand tegelijkertijd beter geïsoleerd wordt, zonnepanelen krijgt en volledig van het gas af gaat.

bron: Het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse wordt verbouwd… | Manhave

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Aanpassen bloemist unit

    Aanpassen bloemist unit

    Hoogvliet Beheer

    Voor Hoogvliet Beheer is in twee weken tijd een unit voor de bloemist in het winkelcentrum Forellendaal aangepast.

  • Bouwkundige Brandveiligheid Erasmus Universiteit

    Bouwkundige Brandveiligheid Erasmus Universiteit

    Erasmus Universiteit Rotterdam

    Aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam is de bouwkundige brandveiligheid van 15 gebouwen nagekeken en digitaal vastgelegd.

  • Verbouwing Muizenberglaan Breda

    Verbouwing Muizenberglaan Breda

    Careyn Zorg en Vastgoed

    Voor Careyn is de locatie Muizenberglaan te Breda opgeknapt. Er is een deuropening naar de achtertuin gemaakt, ramen zijn vergroot en enkele andere kleine werkzaamheden.

  • Uitbreiden supermarkt Hoogvliet

    Uitbreiden supermarkt Hoogvliet

    Hoogvliet Supermarkt

    Voor de uitbreiding van de supermarkt is dit gedeelte gereedgemaakt om bij de supermarkt te voegen.