Uitbreiden klaslokalen IKC De Wereldwijzer

Specialisatie: Zorg en Onderhoud

Opdrachtgever: Stichting Wijzer in Onderwijs

Locatie: Vlaardingen

Meer leerlingen in een klas, betekent dat er meer klasruimte nodig is. Hierdoor zijn deze klassen vergroot door een stuk van de gang te gebruiken. Hierbij zijn wanden verplaatst, nieuwe keukenblokken geplaatst en wordt alles geschilderd. Dit alles is uitgevoerd tijdens de schoolvakantie.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Transformatie Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

    Transformatie Centrum voor de Kunsten Spijkenisse

    Manhave Spijkenisse II B.V.

    Als onderdeel van de vernieuwing van de binnenstad wordt het Centrum voor de Kunsten in Spijkenisse gerenoveerd, uitgebreid en verduurzaamd.

  • Bouwkundige Brandveiligheid Erasmus Universiteit

    Bouwkundige Brandveiligheid Erasmus Universiteit

    Erasmus Universiteit Rotterdam

    Aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam is de bouwkundige brandveiligheid van 15 gebouwen nagekeken en digitaal vastgelegd.

  • Onderhoud Grofsmederij RDM

    Onderhoud Grofsmederij RDM

    Havenbedrijf Rotterdam N.V.

    Voor het Havenbedrijf worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd in en om het gebouw de "Grofsmederij".

  • Verbouwing CSA Franciscus Gasthuis

    Verbouwing CSA Franciscus Gasthuis

    Franciscus Gasthuis

    Na het maken van een tijdelijke CSA afdeling is de huidige vieze kant van de CSA afdeling van het Franciscus Gasthuis verbouwd aangezien er nieuwe apparatuur benodigd was. De plafonds, wanden en vloeren zijn aangepakt, zodat daarna de nieuwe apparatuur geïnstalleerd kon worden.