Uitbreiden klaslokalen IKC De Wereldwijzer

Specialisatie: Zorg en Onderhoud

Opdrachtgever: Stichting Wijzer in Onderwijs

Locatie: Vlaardingen

Meer leerlingen in een klas, betekent dat er meer klasruimte nodig is. Hierdoor zijn deze klassen vergroot door een stuk van de gang te gebruiken. Hierbij zijn wanden verplaatst, nieuwe keukenblokken geplaatst en wordt alles geschilderd. Dit alles is uitgevoerd tijdens de schoolvakantie.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Herontwikkeling Stadhuisplein Rotterdam

    Herontwikkeling Stadhuisplein Rotterdam

    Leyten Bouwplanontwikkeling B.V.

    In het centrum van Rotterdam, aan het Stadhuisplein, is er een overvloed aan horecagelegenheden. Om de bovenliggende verdiepingen boven de horeca te benutten, is het noodzakelijk een nieuwe gevel te realiseren en de horeca uit te breiden met serres.

  • Verbouwing spoelkeuken Ikazia Ziekenhuis

    Verbouwing spoelkeuken Ikazia Ziekenhuis

    Ikazia Ziekenhuis

    Voor het Ikazia Ziekenhuis is de spoelkeuken bij het restaurant vernieuwd. Tijdens de werkzaamheden was het restaurant gewoon open gebleven.

  • Verbouwing Katholieke Basisschool De Grote Reis

    Verbouwing Katholieke Basisschool De Grote Reis

    Lomans

    In de Katholieke Basisschool De Grote Reis in Rhoon zijn de bouwkundige werkzaamheden uitgevoerd ten behoeve van de klimaatinstallatie.

  • Verbouwing Muizenberglaan Breda

    Verbouwing Muizenberglaan Breda

    Careyn Zorg en Vastgoed

    Voor Careyn is de locatie Muizenberglaan te Breda opgeknapt. Er is een deuropening naar de achtertuin gemaakt, ramen zijn vergroot en enkele andere kleine werkzaamheden.