Uitbreiden klaslokalen IKC De Wereldwijzer

Specialisatie: Zorg en Onderhoud

Opdrachtgever: Stichting Wijzer in Onderwijs

Locatie: Vlaardingen

Meer leerlingen in een klas, betekent dat er meer klasruimte nodig is. Hierdoor zijn deze klassen vergroot door een stuk van de gang te gebruiken. Hierbij zijn wanden verplaatst, nieuwe keukenblokken geplaatst en wordt alles geschilderd. Dit alles is uitgevoerd tijdens de schoolvakantie.

Deel dit bericht, kies een platform!

Een greep uit onze klanten

Referentieprojecten

  • Verbouwing entree Cleve en Zonen

    Verbouwing entree Cleve en Zonen

    Cleve en Zonen

    Voor Cleve en Zonen krijgt de entree een nieuwe uitstraling die beter past bij de werkzaamheden van het bedrijf, de toiletten worden vernieuwd en enkele kantoren opgeknapt.

  • Transformatie Crystal House naar The Lobby

    Transformatie Crystal House naar The Lobby

    Manhave Vastgoed

    Aan de Kruiskade in Rotterdam wordt het huidige winkelgebouw Crystal House getransformeerd naar een nieuw complex met winkels en appartementen genaamd The Lobby.

  • Realisatie Opname Lounge Maasstadziekenhuis

    Realisatie Opname Lounge Maasstadziekenhuis

    Maasstad Ziekenhuis

    De vernieuwde Opnamelounge staat open voor alle patiënten die een geplande operatie ondergaan. In plaats van eerst naar de verpleegafdeling te gaan, worden ze nu direct naar deze lounge geleid.

  • Realisatie PET CT ruimte

    Realisatie PET CT ruimte

    Ikazia Ziekenhuis

    Voor het Ikazia ziekenhuis is een nieuwe ruimte gerealiseerd voor een PET CT scan.